Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські патрульні отримали відзнаки за сумлінну службу (ФОТО)

Сьогодні в приміщенні актової зали ГУНП в Полтавській області відбулося нагородження поліцейських Полтавської області, серед яких нагороди отримали 4 патрульних: капрал поліції Олексій Олефіренко, капрал поліції Діана Крючкова, капрал поліції Ельнара Байдакова  та старший сержант поліції Олександр Сагайдачний.

Свої відзнаки Олексій та Діана отримали за розшук 3-річної дівчинки, яка загубилася напередодні. Завдяки мужності та наполегливості цього екіпажу, дитину було вчасно знайдено та врятовано від можливих негативних наслідків. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Особливу подяку отримали патрульні Ельнара та Олександр, котрі під час сильної негоди, яка полонила Полтавську область в кінці грудня, самовіддано допомагали водіям, які потрапили в снігову пастку. Ці інспектори, замість того, щоб повернутися додому вранці, безперестанно боролися зі сніговою стихією близько 3-х діб. 

Правоохоронців особисто нагороджував начальник ГУНП в Полтавській області, полковник поліції Андрій Замахін. Він поздоровив поліцейських з черговим досягненням у їхньому житті та подякував за бездоганне виконання своїх посадових обов’язків та сумлінне ставлення до служби.