Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська педагог і поетеса Тетяна Балагура презентувала нову книгу та колективну збірку

У Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.Котляревського відбулася творча зустріч із педагогом, літератором, керівником літературно-мистецької студії «Перевесло» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.Котляревського» Тетяною Балагурою.

На заході презентували нову книгу віршів для дітей «Дивина», збірник творів літстудійців та сайт «Перевесло». Ініціатором такого дійства стала провідний бібліотекар Галина Вовченко.

«Літературна вітальня» бібліотеки була заповнена вщерть учнями, батьками, колегами та іншими небайдужими людьми. В атмосфері тепла й натхнення відвідувачі слухали вірші Тетяни Балагури та Олени Лелюх, Дем’яни Кандиби, Євгенії Загребельної, Дарії Петрук.

 

Слухали Ганну та Миколу Грибанів, Ольгу Бондаревську, батьків та інших гостей свята. Цікавими були розповіді про шлях народження книг, творчих задумів та сайту «Перевесла», який креативно створила Надія Дерев’янченко. Слухали спогади Миколи Федоровича про ілюстратора книги – Інну Балагуру, випускницю ліцею. Звучали пісні на слова Тетяни Балагури та музику заслуженої артистки України Наталії Мізєвої.