Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавська обласна організація НСЖУ визначила пріоритети на 2019

Відбулося засідання президії Правління Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України. На ньому представники медіаспільноти підбили підсумки роботи за минулий рік та окреслили перспективи на нинішній. Також ухвалено рішення про прийом нових членів та розглянуто інші важливі питання.

Голова правління ПООНСЖУ Євген Лопушинський відзвітував про роботу обласного осередку за минулий ріц. Він розповів про започаткування двох нових конкурсів «Слово до слова» та ім. О.Кулика журналістських розслідувань. Переможці цих творчих змагань отримали дипломи ПООНСЖУ та грошові премії. Також Спілка організовувала навчальні семінари-тренінги, фотовиставку, презентацію книг, ходи пам’яті українських журналістів, які відійшли у Вічність, журналістську толоку, інші заходи. Робота велася досить активно. Тож не випадково, що ПООНСЖУ визнано серед кращих в Україні.

Євген Лопушинський висловив стурбованість ситуацією із розкриттям злочинів, пов’язаних із погрозами та перешкоджанням діяльності журналістів. Адже, на жаль, жодна із справ за два роки досі не доведена до логічного завершення.

У 2019 році, крім захисту прав журналістів, пріоритетом в роботі організації стане проведення заходів до 60-річчя НСЖУ. Зокрема, має відбутися фотовиставка «Світ очима журналіста», круглий стіл з провідними вітчизняними мас-медійниками, зустріч громадськості області з ветеранами журналістики, а на базі факультету журналістики Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка – свято «Урочиста посвята у професію».

Члени правління також підбили підсумки процесу реформування ЗМІ на Полтавщині. Акцентували увагу на проблемах взаємостосунків із Укрпоштою та падінню передплати друкованих видань.

Правління підтримало заяви двадцяти колег, які вирішили приєднатися до НСЖУ. Інтернет-видання «Коло» подало заяву на вступ усіє редакцією, започаткувавши і власну первинку.