Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтава отримала пожежні автомобілі з Шотландії (ВІДЕО)

28 січня з Шотландії полтавським рятувальникам доставили 3 пожежно-рятувальних автомобілі. Дані авто повністю укомплектовані пожежно-рятувальним обладнанням. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Передає професійний рятувальний транспорт Шотландська рятувальна організація “SERA” за сприяння Рятувальної організації Великобританії (UKRO), представники якої уже втретє приїздять на Полтавщину в рамках програми міжнародного розвитку та проводять не тільки теоретичні, а і практичні заняття із рятувальниками пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Гарі Бенет, який очолює шотландську делегацію зазначив, що їхали вони фактично без зупинок, постійно змінюючи водіїв, аби якнайшвидше потрапити до місця призначення. Вже з перших хвилин прибуття іноземні колеги оглянули наявне рятувальне спорядження українських рятувальників та зазначили, що воно професійне та відповідає усім вимогам сьогодення.

Дані заходи відбуваються завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та Рятувальною організацією Великобританії UKRO.

“Тож, найближчими днями вогнеборці із Великобританії та Шотландії візьмуть участь у проведенні теоретичних та практичних відпрацювань у Полтаві, Лубнах та Кременчуку, а вже у п’ятницю – 1 лютого оцінюватимуть змагання підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України із ліквідації дорожньо-транспортних пригод”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: