Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава долучиться до європейських Днів кар’єри

Полтава візьме участь у конкурсі міст проведення «Днів кар’єри ЄС» під егідою Представництва Європейського Союзу в Україні. Це масштабний захід, що має на меті поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.

Учасники зможуть отримати знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримати консультації представників комерційних компаній.

З ініціативи Полтавського обласного центру зайнятості відбулася нарада з приводу організації «Днів кар’єри ЄС» у місті. У ній взяли участь представники полтавських вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації – університетів, академій, коледжів, технікумів. Провела засідання заступник директора обласного центру зайнятості – начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тамара Сохацька. За круглим столом було визначено головні напрямки роботи для підготовки консолідованої заявки та обговорено змістове наповнення «Днів кар’єри ЄС» у Полтаві.

Фото Полтавський обласний центр зайнятості