Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Поліція повинна зробити все можливе для розшуку та затримання зловмисників, які посягнули на життя офіцера поліції – В’ячеслав Аброськін

На цьому акцентував увагу перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради у Харкові, інформує прес-служба Національної поліції.

На заслуховуванні були присутні начальник Департаменту карного розшуку НПУ Сергій Тіхонов, начальник ГУ НП в Харківській області Олег Бех, працівники карного розшуку, слідчого управління, експерти.

Начальник ГУ НП в Харківській області генерал поліції третього рангу Олег Бех доповів, що відразу після нападу на офіцера поліції весь особовий склад поліції Харківщини був піднятий по тривозі. З місця події вилучили велику кількість речових доказів, опрацювали відео з камер відеоспостереження. Для розшуку зловмисників задіяли працівників патрульної поліції та відразу розмістили орієнтування у засобах масової інформації.

“Зараз слідчі відпрацьовують ряд версій скоєння злочину, в тому числі у зв’язку із професійною діяльністю потерпілого, – додав Олег Бех. – Поліцією вживаються всі необхідні заходи щодо розшуку нападників”.

Перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що для оперативного розкриття даного злочину необхідно посилити роботу блокпостів із залученням сил оперативних працівників Управління карного розшуку та територіальних підрозділів поліції та збільшити кількість патрулів по місту. Також В’ячеслав Аброськин додав про необхідність створення спеціальної оперативної групи з числа працівників Департаменту карного розшуку, досвідних слідчих та інших фахівців.

“Наприкінці наради присутні також обговорили результати роботи харківської поліції щодо розкриття інших резонансних злочинів”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: