Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Покататися годину на ковзанах у Лубнах можна за 20 грн

У Лубнах на стадіоні «Центральний» за одну годину перебування на льоду у ковзанах треба заплатити 20 грн. Як розповів директор стадіону «Центральний» Юрій Климченко, зароблені кошти ідуть на потреби установи.

Про це повідомляє сайт Лубенської міської ради.

“На перші отримані кошти від ковзанки наприкінці минулого року ми придбали 31 пару ковзанів з ботинками, витративши 15 тис. грн. Адже ковзанярського взуття у нас було не достатньо, щоб задовольнити усіх лубенців та гостей міста. Цього року ми ще придбали 24 пари ковзанів з ботинками, переважно дитячих розмірів на суму 10 500 грн. І вже з них чимало зламалося. На сьогодні на стадіоні є понад двохсот пар ковзанів розмірами з 26 по 46. Із зароблених коштів з ковзанки чимало витрачається на водопостачання, на електропостачання, на придбання паливно-мастильних матеріалів та запчастин для газонокосарок, бензопилок, електропилок, снігоочисну машину, канцелярські товари, будівельні матеріали, комп’ютерну та оргтехніку, заготовку дров для двох буйлеранів”, – розповів Юрій Климченко.

До речі, цьогоріч, за всю історію існування ковзанки вона відкрилася найраніше – 8 грудня, попрацювавши лише один день, бо наступного дня пішов дощ. Коли настали морози, ковзанка працювала з 12 по 23 грудня. Після відлиги, а потім великої снігової заметілі, вона відкрилася для лубенців в останній день минулого року – 31 грудня.