Оприлюднили графік руху міського автобусу у Гадячі
Стали відомі зупинки, схема, маршруту та графік руху міського автобусу “Залізнична станція – КСП “Зелений гай”.
Про це інформує Гадяч News.
№ з/п | Зупиночні пункти | 1-й рейс | 2-й рейс | 3-й рейс | 4-й рейс | 5-й рейс | 6-й рейс |
1 | АТП-15337 | 6.30 | 10.45 | 14.30 | |||
2 | Терцентр | 6.32 | 10.47 | 14.32 | 16.36 | ||
2 | Малий круг | 6.35 | 10.50 | 14.35 | 16.40 | ||
3 | Залізнична станція | 6.40 | 7.45 | 10.55 | 14.40 | 16.45 | |
4 | Вовча | 6.42 | 7.46 | 10.57 | 14.42 | 16.47 | |
5 | Лохвицька | 6.43 | 7.48 | 10.58 | 14.43 | 16.48 | |
6 | Автостанція №1 | 6.45 | 7.49 | 11.00 | 14.45 | 16.50 | |
7 | 4 Школа | 6.47 | 7.51 | 11.02 | 14.47 | 16.52 | |
8 | Тельмана | 6.49 | 7.55 | 11.05 | 14.50 | 16.55 | |
9 | Дружби | 6.51 | 8.00 | 11.08 | 14.52 | 16.57 | |
10 | Лікарня | 6.55 | 8.12 | 11.12 | 14.55 | 17.00 | 18.20 |
11 | Пошта | 6.56 | 8.13 | 11.14 | 14.57 | 17.02 | 18.21 |
12 | Сарський | 6.58 | 8.17 | 11.17 | 14.58 | 17.03 | 18.22 |
13 | Лісництво | 6.59 | 8.18 | 11.19 | 14.59 | 17.04 | 18.23 |
14 | Аграрний ліцей | 7.01 | 8.19 | 11.21 | 15.01 | 17.06 | 18.24 |
15 | Заяр | 7.02 | 8.22 | 11.22 | 15.05 | 17.07 | 18.25 |
16 | Дитячий будинок | 7.03 | 8.23 | 11.23 | 15.07 | 17.08 | 18.26 |
17 | Електростанція | 7.04 | 8.24 | 11.24 | 15.08 | 17.09 | 18.30 |
18 | КСП «Зелений гай» | 7.05 | 8.25 | 11.25 | 15.10 | 17.10 | 18.35 |
19 | КСП «Зелений гай» | 7.20 | 8.25 | 11.30 | 15.15 | 17.20 | 18.40 |
20 | Акація | 7.21 | 8.26 | 11.31 | 15.16 | 17.21 | 18.41 |
21 | Електростанція | 7.22 | 8.27 | 11.32 | 15.17 | 17.22 | 18.42 |
22 | Дитячий будинок | 7.24 | 8.29 | 11.34 | 15.19 | 17.24 | 18.43 |
23 | Заяр | 7.26 | 8.31 | 11.35 | 15.21 | 17.26 | 18.45 |
24 | Аграрний ліцей | 7.30 | 8.35 | 11.36 | 15.22 | 17.27 | 18.46 |
25 | Лісництво | 7.31 | 8.37 | 11.37 | 15.23 | 17.28 | 18.47 |
26 | Драгоманова | 7.32 | 8.40 | 11.40 | 15.25 | 17.30 | |
27 | Соборна | 7.34 | 8.45 | 11.45 | 15.30 | 17.35 | |
28 | Терцентр | 7.37 | 8.50 | 11.50 | 15.35 | 17.40 | 18.50 |
29 | Малий Круг | 7.40 | 17.42 | 18.52 | |||
30 | Автостанція №1 | 8.55 | |||||
31 | Залізнична станція | 7.42 | 17:45 | 18.54 | |||
32 | АТП-15337 | 8.57 | 11.55 | 18.00 | 18.55 |