Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Операції “Розшук”: поліція встановила місцезнаходження понад 1,5 тисячі порушників

Один з розшуканих зловмисників переховувався від правоохоронних органів понад 7 років, інший – понад 13 років. Про це повідомляє прес-служба Національної Поліції.

Крім того, оперативники поліції затримали на території України 10 іноземців, котрі переховувалися від правосуддя на батьківщині. Також упродовж операції встановлено місцезнаходження майже 3,8 тисячі безвісти зниклих людей, серед них – діти.

Упродовж грудня 2018 року на території України пройшли профілактичні заходи під умовною назвою “Розшук”. У результаті їх проведення правоохоронці встановили місцезнаходження 1547 правопорушників. 866 осіб були затримані в установленому законом порядку.

Зокрема, за час проведення операції “Розшук” оперативники підрозділів карного розшуку встановили і затримали зловмисників, розшукуваних тривалий час. Так, на Луганщині поліцейські затримали чоловіка, якого розшукували з 2011 року за вчинення умисного вбивства.

кримінального правопорушення, передбаченого ч.2.ст.187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

Також під час проведення операції “Розшук” українські правоохоронці затримали на території держави 10 осіб, які переховувались від правоохоронних органів іноземних держав. Зокрема, за сприяння Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції одного з іноземців було передано працівникам поліції сусідньої держави. Правопорушник перебував у міжнародному розшуку за причетність до незаконної торгівлі людьми.

“Крім того, упродовж профілактичних заходів поліція встановила місцезнаходження 3795 зниклих безвісти людей. З цієї кількості поліцейські розшукали і повернули додому 663 дитини”, – йдеться у повідомленні.