Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Октябрський райсуд Полтави відвідає робоча група Ради суддів

Про це на засіданні Ради суддів України повідомив її голова – Олег Ткачук. Робочий візит заплановано на 30-31 січня.

Підставою для відвідин стала низка звернень судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник, у яких вона, серед іншого, повідомляє про факти стороннього втручання в автоматизований розподіл справ, порушення зборами суду порядку визначення спеціалізації судді, дискримінаційне визначення робочого навантаження та інші порушення, допущені суддями Октябрського райсуду та його головою. Цю інформацію Гольник опублікувала і на особистій сторінці у Facebook.

Про це повідомляє «Судово-юридична газета» .

«Ми не можемо залишити цю ситуацію без належного реагування, оскільки від цього залежить те, яким чином здійснюється правосуддя в Октябрському суді. Завданням РСУ, серед іншого, є забезпечення нормальних умов роботи суддів. Разом з тим, вони і самі мають вживати відповідних заходів. Єдиний спосіб переконати їх у цьому – поспілкуватися та визначити наявні у суді проблеми», — вважає О.Ткачук.

Голова РСУ зазначив, що до складу робочої групи увійде особисто він та інші члени Ради – Людмила ДьомичОлексій КотеньовОксана Савенко, а також представник Державної судової адміністрації.