Ви тут:
Суспільство 

Обов’язкова норма: під час будівництва українських готелів передбачатимуть доступ до Інтернету в кожному номері

У проекті змін до державних будівельних норм по готелям (Зміна №1 в ДБН В.2.2-20-2008 «Будинки і споруди. Готелі») пропонується при проектуванні готелів передбачити можливість підключення до швидкісного інтернету (дротової і бездротової).

Про це повідомляє ITC.ua.

«Життя без інтернету в 21 столітті неможлива. Сьогодні з ним пов’язано практично все: робота, навчання, відпочинок. Тому в готелях теж дуже потрібен доступ до інтернету, що має бути передбачено при його проектуванні.

Однак, в діючих державних будівельних нормах з проектування готелів взагалі немає вимог щодо облаштування доступу до мережі інтернет. Тому зараз при оновленні даних ДБН ми прописали, що при проектуванні готелів слід передбачати доступ до Інтернету в кожному номері.

Найближчим часом зміни будуть опубліковані і незабаром вступлять в дію », – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарювання України Лев Парцхаладзе.

 

Згідно зі змінами, розрахунок точок доступу в мережу Інтернет для будівель готелів рекомендується виконувати з урахуванням можливості встановлення у кожному номері не менше 2-х приєднувальних пристроїв (якщо інше не обумовлено завданням на проектування). Приєднувальні пристрої також встановлюються в основних приміщеннях загального користування, наприклад, в холі або вестибюлі. Проект змін до ДБН розроблений ВАТ «КиївЗНДІЕП”.