Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нові трубовози КрАЗ-6322 відправлять на різні адреси

Партія повнопривідних трубовозів КрАЗ-6322, виготовлених ПрАТ «АвтоКрАЗ» у партнерстві із Львівським експериментальним механічним заводом, готуються до відвантаження одразу двом замовникам — ПАТ «Украгазвидобування» та ПАТ «Укрнафта».

База спецтехніки — шасі КрАЗ-6322 (6×6), обладнане односкатним ошинуванням коліс із протектором для бездоріжжя. Двигун — Євро-5, потужністю 375 к. с., є передпусковий підігрівач двигуна, цифровий тахограф та комплект необхідного пристосування, призначеного для безпечної роботи людей та вантажівки, пише прес-служба “АвтоКрАЗу”.

Трубовози укомплектовані причепом-розпуском із жорстким телескопічним кріпленням та двома рядами жорстких коників. Спецмашини призначені для перевезення труб діаметром від 530 до 1420 мм, довжиною від 8 до 36 м.

Новенькі трубовози отримає ГПУ «Шебелинкагазвидобування», що в Харківській області, та ДНГ-НГВУ «Долинанафтогаз» із Івано-Франківщини.

Нагадаємо, що в 2017 році ПрАТ «АвтоКрАЗ» виграло тендер на Прозорро та поставило крупну партію — 12 аналогічних трубовозів та 14 повнопривідних тягачів-трубоплітевозів DL-20K з причепом-розпуском ПРЛ 1736 різним філіям «Укргазвидобування». «Укрнафта» замовила таку спецтехніку вперше.

Система Orphus Поделиться на fb