Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Нелюдська жорстокість: вбили та з’їли колишнього правоохоронця

Жахлива подія трапилася на початку жовтня минулого року. Батько з сином (41 та 20 років) познайомилися на вулиці з майбутньою жертвою та запросили його до себе в гості. Всі троє зловживали алкоголем, тому темою нової дружби, звісно, стало застілля. Про це інформує прес-служба прокуратури Харківської області.

За чаркою 45-річний гість розповів, що раніше працював правоохоронцем. Це викликало підозри у батька, оскільки раніше він мав проблеми із законом. Нетверезі родичі вирішили вбити чоловіка.

У той час, коли батько бив жертву ножем, син міцно тримав потерпілого, щоб він не міг чинити опір. Після жорсткої розправи чоловіки розчленували тіло загиблого для приготування їжі. Вони пригостили “стравою” і місцевого безхатька.

За показами підозрюваних, сліди злочину вони приховали не одразу. Лише за кілька днів після вбивства, чоловіки винесли тіло та викинули його в підвал найближчого будинку. Позбавитися тіла їх змусило повернення з дачі дідуся, який також мешкав у квартирі. Голову вони викинути не встигли, тож її знайшли правоохоронці на балконі квартири.

“Наразі на вимогу прокуратури обидва чоловіки перебувають під вартою. Відповідно до санкції статті, вбивство вчинене з особливою жорстокістю, за попередньою змовою (п.4, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, їм загрожує довічне позбавлення волі. 41-річному чоловіку інкримінується також скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї). Під час обшуку у нього знайшли близько 60 патронів”, – йдеться у повідомленні.