Ви тут:
Спорт Суспільство 

Назвали причини виключення баскетбольного чемпіона України з національного Кубку

Черкаські мавпи” через помилку у одному з матчів позбулася шансів поборотися за трофей.

Офіційне рішення опублікували на сайті ФБУ.

Обмеження кількості гравців категорії «Б», що одночасно перебувають на майданчику, розповсюджуються як на Чемпіонат, так і на Кубок України.

Тому, вихід на паркет 4-го гравця з ліцензією «Б» є порушенням Правил проведення.

Відповідно до п. 11.7.2 ст. 11 Правил проведення відносно команди, що допустила порушення, застосовується санкція, передбачена ст. 55 Правил проведення. Таким чином Директорат мав підстави та застосував своїм рішенням до БК «Черкаські Мавпи» санкцію, що передбачена даною статтею 55, а саме «позбавлення права».

Таким чином наголошуємо, приймаючи рішення про застосування вказаної санкції, Директорат діяв виключно в межах повноважень та неухильно дотримуючись вимог Правил проведення”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, скандальна ситуація сталася на початку року. 5 січня “Черкаські Мавпи” програли матч-відповідь Кубка України “Київ-Баскету”, але за сумою двох матчів пройшли у Фінал чотирьох. Однак у цьому матчі було зафіксовано порушення регламенту (вихід на майданчик одночасно чотирьох легіонерів замість максимально дозволених трьох) і київський клуб звернувся зі скаргою.

Перейти до вмісту