Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Назвали причини можливих затримок доставки пошти полтавцям

Працівники “Укрпошти” попереджаю про можливі затримки із доставкою пошти на Сході, Центрі та Півдні країни через погіршення погодних умов.

За інформацією підприємства, проблеми з доставкою можливі у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Луганській, Запорізькій, Черкаській, Одеській, Чернівецькій та Миколаївській областях. 

Водночас в «Укрпошті» запевнили, що поштовий оператор вживає усіх заходів для якнайшвидшого відновлення термінів доставки кореспонденції.

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») — державне підприємство поштового зв’язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв’язку.

Підприємство забезпечує надання універсальних послуг поштового зв’язку, перелік яких і відповідні тарифи затверджуються Національною комісією з питань регулювання зв’язку, а також має виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу в Україні.

Система Orphus