Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

На вулиці Маршала Бірюзова працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін (ФОТО)

На Маршала Бірюзова, 84 прорвало водопровідну трубу. Ремонт тривав кілька днів. Тимчасові незручності з водопостачанням відчули мешканці кількох будинків. Нині ремонтні роботи завершені, водопостачання відновлене.

На цьому місці прорвало чавунну водопровідну трубу діаметром 100 мм. Глибина залягання – понад 2 метри. Причина пориву труби – її зношеність.

Вона прокладалася ще в кінці минулого століття, тому не дивно, що сталася аварія. Наші працівники відреагували оперативно, щойно до аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик, – розповів майстер з ремонту водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Ігор Бродський.

Аварію на цьому місці ліквідували методом санації:

Це значить, що всередині старої труби проклали нову, пластикову. Екскаватором копати було неможливо через те, що поруч із нашою трубою пролягають 13 електрокабелів. Мерзлий ґрунт також не сприяє розкопці. А наша задача – швидко та якісно налагодити водопостачання нашим споживачам. Зараз усі мешканці з водою, – пояснив комунальник.

Наталія Антоненко проживає на Маршала Бірюзова, 84 близько року. Говорить: у квартирі завжди є вода, і холодна, і гаряча.

Я навіть не помітила, що деякий час у будинку не було води: настільки швидко все полагодили. І взагалі, задоволена водопостачанням: тиск води завжди хороший, ніяких незручностей родина не відчуває. Комунальники – молодці: якщо десь і виникає порив, то дуже швидко все ремонтують. Єдине, що можу зауважити: під час розкопки трошки було страшнувато за дітей: їх тут мешкає багато, вони гуляють, а місця в цьому дворі не так багато. Дуже добре, що комунальники облаштували огородження, – поділилася жінка.

«Полтававодоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності і просить віднестися з розумінням. Працівники комунального підприємства завжди докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Прес-служба «Полтававодоканалу»