Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Шишаччині вивчали можливості казкотерапії

На базі Сагайдацького навчально-виховного комплексу відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Казкотерапія як засіб розвитку здоров’язбережувальних компетентностей – головної умови створення безпечного освітнього середовища та формування високого рівня емоційного інтелекту всіх учасників навчально-виховного процесу», повідомили у Шишацькій ОТГ.

З першої хвилини перебування у Сагайдацькому НВК всі наче поринули у світ казки – святково оформлені коридори закладу, стіни, декорації… Усі були приємно вражені майстерністю та масштабністю екологічної виставки новорічних композицій «Збережімо ялинку!»

Методист відділу освіти Шишацької селищної ради зазначила у своєму виступі, що основна мета діяльності у 2018-2019 навчальному році спрямована на впровадження нового Положення про психологічну службу системи освіти в рамках реалізації Концепції Нової української школи. Також методист розкрила тісний взаємозв’язок рівня розвитку інтелекту (IQ) з рівнем розвитку емоційного інтелекту (EQ) школяра.

Педагогічний колектив разом з учнями поділився досвідом розвитку здоров’язбережувальних компетенцій та компетентностей шляхом використання елементів казкотерапії. Всі присутні (а тут були і дошкільнята, і молодші, і старші учні) споглядали події та переживали емоції разом з учасниками вистави-казки «Як діти врятували Святого Миколая». Через казку діти дізнавалися про нові принципи здоров’я та закріплювали раніше здобуті знання щодо збереження свого здоров’я. Усі присутні взяли участь разом з учнями у вправі-руханці «Танок сніговиків». А на завершення зустрічі всі мали можливість долучитися до майстер-класу з виготовлення символу мудрості казкового героя «Тітоньки Сови».