Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зафіксували 11 повідомлень про порушення виборчого законодавства

З дня старту передвиборчої кампанії до поліції Полтавщини надійшло 11 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Про це повідомив очільник прес-служби поліції Полтавщини Юрій Сулаєв на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленнях переважно йдеться про виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу де їх друкували, тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск, або недостовірна інформація.

У двох випадках інформація вже підтвердилася і поліцейські склали на порушників адміністративні протоколи. По решті повідомлень у різних районах області тривають перевірки.

“Тож, шановні учасники виборчих перегонів, закликаємо чітко дотримуватися вимог чинного законодавства, “грати” за правилами та продемонструвати високий рівень правової культури, повагу до людей, законів та самих себе! У свою чергу інформуємо, що поліція швидко і якісно реагуватиме на всі повідомлення громадян про порушення виборчого законодавства та вживатиме максимальних заходів, щоб правопорушники несли адекватну юридичну відповідальність!”, – написав Юрій Сулаєв.