Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині минулої доби горіло 6 житлових будинків та 2 господарства

Минулої доби, 14 січня, ГУ ДСНС зафіксували 8 пожеж. Горіло 6 житлових будинки та 2 господарства. Зокрема, у Кобеляцькому районі в с. Бутенки горіло приватне домоволодіння. Вогнем знищено та пошкоджено 7,5 тонн тюкованої соломи.

У Кременчуцькому районі, в с. Чечелеве, внаслідок пожежі у господарстві, згоріло 32 м2 перекриття гаража, 2 дверей, 1,5 м3 дощок, вживане майно, пошкоджено 20 м2 перекриття поряд розташованої господарчої будівлі, закопчені стіни та стеля.

У Полтавському районі, в с. Лукищина, загорівся житловий будинок. Вогнем знищено 60 м2 покрівлі.

У Полтаві по вул. Нижньофабриканська виникла пожежа у житловому будинку. Вогнем знищено 30 м2 та пошкоджено 40 м2 покрівлі. Врятовано житловий будинок та домашнє майно.

У Великобагачанському районі, в смт. Гоголеве, горів житловий будинок. Вогнем знищено 20 м2 покрівлі, пошкоджено 10 м2 перекриття.

У Миргорордському районі, в с. Зелений кут, в житловому будинку згоріло домашнє майно, пошкоджено 8 м2 перекриття та газовий котел.

У Чутівському районі, в смт. Скороходове, внаслідок пожежі у житловому будинку, знищено перекриття на площі 2 м2, пошкоджено облицювання стін на площі 5 м2.

У Кременчуці по вул. Першотравнева загорілося підвальне приміщення 5-ти поверхового житлового будинку. Вогнем знищено 2 погонних метри ізоляції електричного кабелю та сміття на площі 5 м2, пошкоджено пластикові труби гарячого водопостачання та каналізаційні труби, закопчено стіни та стелю на площі 60 м2. Під час гасінні пожежі евакуйовано 5 чол.

Наразі причина пожежі встановлюється.

Система Orphus