Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Минулоріч понад 170 полтавців отримали державні нагороди

За участі заступників голови облдержадміністрації Олега Пругла й Миколи Білоконя відбулося засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації. На ньому підбили підсумки щодо відзначення у 2018 році краян державними й місцевими відзнаками.

Так, державні нагороди України одержав 171 полтавець. Із них 97 відзнак Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», 17 орденів і медалей. Також присвоєно 27 галузевих почесних звань. 30 полтавок отримали звання «Мати-героїня». Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Крім того, Почесними грамотами Кабінету Міністрів України відзначили 15 земляків, а Подяками Прем’єр-міністра України – 14. Двох осіб нагородили Почесними грамотами Національного агентства України з питань державної служби.

Почесні Грамоти обласної державної адміністрації отримали 942 полтавці, зокрема й 22 трудові колективи.

Краяни відзначені за особливі досягнення в освітній і медичній сферах, галузях сільського господарства, будівництва, культури, спорту. З-поміж нагороджених – волонтери, воїни-афганці, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, учасники антитерористичної операції, громадські діячі, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, культури, лікарі, освітяни, аграрії та спортсмени.