Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Минулоріч на Полтавщині офіційно оформили понад 1000 працівників

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 53 суб’єктах господарювання. За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок, було додатково донараховано понад 8,242 млн грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, майже 1,357 млн грн єдиного внеску, та військового збору у сумі 558,2 тис. гривень.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам, впродовж минулого року суб’єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 1003 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 851,8 тис.грн, єдиного внеску в сумі 1041,1 тис. грн та військового збору в сумі 71 тис. гривень. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 110 осіб.

Крім того, за свідченням заступника керівника ГУ ДФС області, в ході спільних контрольно-перевірочних заходів з Управлінням Держпраці у Полтавській області, у грудні 2018 року у 12 суб’єктів господарювання виявлено 27 неоформлених найманих працівників. Крім того, 15 суб’єктів господарювання під час контрольно-перевірочних заходів додатково оформили трудові відносини з 30 працівниками.

Головне управління ДФС у Полтавській області