Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Миргорода зустрівся з жителями мікрорайону “Почапці”

У рамках звіту міського голови, Сергій Соломаха зустрівся з жителями мікрорайону «Почапці». Традиційно підбили зроблене на окрузі за минулий рік та окреслили питання на поточний. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Що зроблено за звітний період проінформував голова Ради цього мікрорайону  Василь Семененко та секретар ради Валентина Позичайло. Зокрема, торік виконали ремонти доріг та тротуарів, провели заходи з благоустрою: частковий капремонт по вулиці Довге Озеро, з дольовою участю жителів відновили покриттям по вулиці Сластьона. Поточні види робіт провели на вулицях Миргородській, Курортній, Визволителів, Енергетиків, провулку Новобережанський, зробили заїзди на вулицю Шовкопрядну та 9-Травня.

Також провели поточний ремонт тротуару по вул. Довге Озеро між вул. Корсунського та вул. Дружби. Проведено поточний ремонт всіх доріг в мікрорайоні  з щебеневим покриттям, крім вулиці Зубковського та реконструювано вуличне освітлення вулиці Корсунського, Дружби № 46, 46-б, Новобережанської № 9-а, № 13.

Встановили нову зупинку на кінцевій зупинці автобуса по вулиці Почапці. Окрім, цього мешканці подали пропозиції на 2019 рік по ремонту доріг та реконструкції вуличного освітлення на розгляд депутатів міської ради.

Під час спілкування з міським головою Сергієм Соломахою, серед найбільш порушених питань переважали такі: розчистка вулиць від снігу, подальший ремонт доріг та їх підсипка, долі об’єктів які не є власності міста, вивезення сміття, оформлення субсидій, співпраця з інспекторами з благоустрою, транспортне сполучення, протипаводкові заходи.

Міський голова, його заступники та керівники відділів надали присутнім активістам мікрорайону пояснення. Підсумовуючи зустріч, міський голова подякував активним мешканцям за їхню допомогу у вирішення питань та повідомив, що в поточному році для мікрорайону з міського бюджету виділено близько 1 мільйона гривень. За державні кошти також передбачено  капремонт об’їзних вулиць, які проходять  територією мікрорайону.

Перейти до вмісту