Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінрегіон хоче класифікувати вулиці

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглядає норми щодо запровадження класифікації вулиць в залежності від їх функціонального призначення.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook, пише Економічна правда.

“Для ефективного планування населеного пункту досить велике значення має класифікація вулиць за їх функціональним призначенням. Тобто – для пішоходів, велосипедистів, громадського транспорту або автомобілів. Це дійсно дозволяє більш ефективно організовувати роботу транспорту та створювати безпечні та комфортні умови для пішоходів”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до цієї класифікації можуть бути прописані вимоги та рекомендації щодо ширини різних функціональних зон: пішохідної, велосипедної тощо.

Також це може дозволити мінімізувати затори в містах; зменшити рівень автомобілізації за рахунок пріоритету громадського транспорту; організовувати багатофункціональні вулиці для гармонійного розвитку населених пунктів.