Ви тут:
Суспільство Україна 

Kyiv Boryspil Express перевіз стотисячного пасажира, – Євген Кравцов

Швидкісним експресом, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», перевезено 100-тисячного пасажира. Сьогодні ввечері його зустріли та привітали залізничники на Центральному вокзалі в Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, пише Укрзалізниця.

«100-тисячного пасажира сьогодні перевіз Kyiv Boryspil Express! Пані Тетяна прилетіла з Китаю. Експресом їхала в аеропорт, поверталась таким же маршрутом. Далі – залізницею до рідного Запоріжжя», – написав Євген Кравцов.

100-тисячний рубіж з перевезених пасажирів експрес подолав менше ніж за 2 місяці. «Це дуже гарний показник. У середньому за добу близько 2 тисяч пасажирів обирають комфортне сполучення залізницею з Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Експрес працює в цілодобовому режимі, на день це 27 рейсів», – наголосив він.

За словами очільника компанії, зараз залізничники вивчають динаміку пасажиропотоку, аби врахувати пікові навантаження та зробити графік максимально зручним.

«Вже у червні очікуємо, що попит на квитки на Kyiv Boryspil Express буде рости – почнеться сезон відпусток», – зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році Укрзалізниця здійснить реконструкцію транспортно-пересадочного вузла Видубичі для облаштування на ній зупинки швидкісного поїзда Kyiv Boryspil Express.