Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Корпорація Boeing презентувала своє безпілотне аеротаксі (ВІДЕО)

Авіабудівна корпорація Boeing провела перший випробувальний політ автономного пасажирського літака, призначеного для пересувань в умовах міста. Випробування повітряного судна пройшли успішно. Відповідне відео компанія поширила у своєму Twitter, інформує “24 канал“.

Під час тестового запуску літальний апарат виконав контрольований зліт, зависання у повітрі і посадку. Аеротаксі працює на електриці і може здійснювати автономний політ на відстані понад 80 кілометрів. Довжина транспортного засобу – близько дев’яти метрів, ширина – 8,5 метра.

“Ще один крок від нас. Ми успішно випробували наше пасажирське повітряне судно. Ми продовжуємо розвиватися в напрямку безпечного та збалансованого руху в умовах міської екосистеми”, – зазначили представники компанії в офіційному повідомленні.

Компанія буде продовжувати випробування, щоб підвищити безпеку таксі і вдосконалити режим прямого польоту.

Створенням літака займається підрозділ Boeing NeXt разом з організацією Aurora Flight Sciences. Інженери останньої займаються розробкою обладнання для вертикального зльоту і посадки з використанням електричних двигунів.

поширити новину: