Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Із міського бюджету Кременчука передбачили 90 тис. грн на на здобуття вищої освіти учасниками АТО

На засіданні комісії по розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука, були розглянуті документи, що надійшли від кременчужанин з певним статусом.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

У рамках розгляду документів члени комісії прийняли рішення про те, що 4 кременчужан, які мають статус УБД із числа учасників АТО, мають право скористатися цією місцевою пільгою та отримати фінансову підтримку з міського бюджету на відшкодування вартості навчання в ВНЗ міста.

Нагадаємо, можливість здобути вищу освіту в вищих навчальних закладах (ІІІ – ІV рівнів акредитації) м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету надається учасникам АТО відповідно до міської комплексної програми «Захисник України», яка була затверджена депутатами міської ради в квітні 2018 року.

Цього року в міському бюджеті на виконання програми соціального спрямування передбачено 90 тисяч гривень. Минулого року ці видатки становили приблизно 45 тисяч гривень. Вони були спрямовані на відшкодування вартості навчання в вищих навчальних закладах Кременчука 8 учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

Перейти до вмісту