Ви тут:
Суспільство 

Google назвав дату закриття своєї соцмережі

Персональні облікові записи припинять існування у квітні.

За інформацією ixbt.com, з 2 квітня в Google+ почнуть закриватися персональні облікові записи. До цього моменту користувачі можуть завантажити собі на пристрій дані, які зберігалися в соціальній мережі. Втім, фотографії з Google Photos не зникнуть при закритті облікового запису Google+.

З 4 лютого стане неможливо створювати нові профілі Google+, сторінки, спільноти або події. У найближчі тижні пропаде можливість входу на сайти за допомогою Google+, замість цього з’явиться кнопка входу за допомогою Google.

У корпоративних користувачів G Suite облікові записи залишаться активними. Google закриває Google+ тільки для звичайних користувачів, які не платять за G Suite.

Соціальна мережа Google виявилася неуспішною, вона так і не набрала популярності. До рішення про закриття Google підштовхнув минулорічний скандал з витоком даних користувачів.

Google+, Google Plus (укр. Ґуґл Плюс) — багатомовна соціальна мережа та ідентифікаційна служба котра належить і управляється компанією Google Inc. Це друга за величиною соціальна мережа в світі, після випередження Twitter в січні 2013 року. Вона налічує близько 359 000 000 активних користувачів і в цілому близько 500 мільйонів зареєстрованих користувачів.

Система Orphus