Ви тут:
Суспільство 

Ford випустить повністю електричну версію свого культового пікапа

Американська компанія Ford вельми серйозно взялася за електрифікацію своєї лінійки, при цьому мова йде не тільки про нові моделі, а й про добре відомих місцевим споживачеві.

Як повідомляє ITC.ua, на зустрічі з пресою в Детройті глава підрозділу глобальних продажів Ford Джим Фарлі оголосив, що компанія розробляє повністю електричний пікап легендарної серії Ford F-150, прем’єра якої відбулася в далекому 1975 році.

Він зазначив, що на додачу до існуючої ДВС-версії пікапа компанія випустить гібридний варіант, а потім і повністю електричний Ford F-150. Робота над гібридною версією ведеться з 2015 року, проте електромобіль буде абсолютно окремим проектом, а не просто злегка модифікованим гібридом. Терміни виходу на ринок також поки не обговорюються, проте напевно йдеться про найближчі 2-3 роках.

Перший пікап Ford F-серії — одна з найуспішніших моделей в історії компанії Ford. З моменту своєї появи в 1948 році компанія продала понад 27,5 мільйона пікапів F-серії в усьому світі, що робить його найуспішнішою моделлю Форда і дозволяє займати 2-ге місце у списку найбільш продаваних автомобілів світу. F-150 найбільш продаваний пікап в Америці протягом 30 років, також автомобілі F-серії є самим продаваним автомобілем у США. Дотепер випущено вже 12 поколінь. З 1999 року F-250 і важчі моделі виділені в окрему серію Ford Super Duty.

Перейти до вмісту