Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці ДСНС розповіли мешканцям Карлівкі, Лохвиці та Диканьки, як гасити пожежу на початковій стадії

Сьогодні, 8 січня, фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Карлівка, Лохвиця та смт Диканька. Про це повідомили у ДСНС в Полтавській області.

“Співробітники ДСНС нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення, також розповідали яким чином гасити пожежу на початковій стадії. Крім того, на прикладі конкретних будинків давали рекомендації щодо покращення протипожежного захисту помешкань. Для того, щоб люди не забували поради та дотримувалися правил безпечної поведінки, рятувальники наприкінці бесід вручали тематичні листівки”,- йдеться у повідомленні.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях. Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.

поширити новину: