Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Для вихованців Полтавської школи-інтернату №2 провели інтерактивну бесіду по вибору майбутньої професії

Важливим моментом в житті кожної дитини є крок зі шкільного життя в майбутнє. І це майбутнє є правильний вибір спочатку професії, а потім і улюбленої роботи.

Саме з метою допомогти дітям стати кваліфікованими професіоналами Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості провели інтерактивну бесіду для старшокласників Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 I-III ступеню «Центру освіти та соціально – педагогічної підтримки» ім. Софії Русової, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

У рамках роботи клубу «Крок за кроком», який створений при спеціалізованій школі-інтернаті № 2, вихованцям розповідали про навчальні заклади міста I-IV рівня акредитації, про спеціальності, які можна здобути в межах рідного міста.

Наступним етапом після закінчення навчання є обрання першого робочого місця. Так, спеціаліст Центру соціальних служб надала поради як знайти роботу, що буде приносити задоволення та матеріальний достаток, написати резюме, звернула увагу на важливість дрес-коду при проходженні співбесід, відбору та тестувань. Так вона розповіла, як гідно тримати себе, дотримуватися ділового етикету й виглядати відповідно ситуації в сфері дільності компанії – роботодавця.

Працівник центру зайнятості ознайомив випускників навчального закладу з найактуальнішими професіями в найближчі роки, які будуть користуватися попитом на ринку праці.

Сподіваємось, що така зустріч допоможе старшокласникам безпомилково обрати улюблену професію в майбутньому та бути успішними в дорослому житті.

Система Orphus Поделиться на fb