Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Діти загиблих українських захисників зустріли Новорічні свята у реабілітаційному центрі МО України “Тисовець” (ВІДЕО)

Сьогодні, 4 січня, за дорученням Міністра оборони України Степана Полторака, помічник глави оборонного відомства — прес-секретар полковник Вікторія Кушнір зустрілася з дітьми загиблих під час виконання завдань на сході України військовослужбовців. Діти разом з батьками наразі відпочивають в реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міноборони “Тисовець”, інформує прес-служба відомства.

За словами полковника Вікторії Кушнір, Степан Полторак доручив привітати відпочиваючих з новорічними та різдвяними святами та ще подякувати за їх стійкість та мужність.

Організатор благодійної ініціативи “Я Миколай” журналістка та ведуча телеканалу “Еспресо”, мама трьох дітей Ірина Коваль, чоловік якої брав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей у 2014 році, висловила вдячність керівництву відомства та персоналу бази спортивної реабілітації військових за теплий та щирий прийом, а також неймовірні враження та емоції, які вони отримали під час перебування у “Тисовці”.

“У реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України “Тисовець”, що на Львівщині минулого року пройшли відпочинок та реабілітацію кілька груп дітей із прифронтових міст і селищ Донеччини та Луганщини”, – йдеться у повідомленні.