Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутат Полтавської облради Наталія Макаруша спрямувала 1 млн грн на утеплення та благоустрій 4-ї поліклініки Кременчука

Депутатка Полтавської обласної ради Наталія Макаруша продовжує опікуватися 4-ю поліклінікою лікарні Кременчука. Свій депутатський мільйон у 2018 році вона спрямувала саме на потреби цього закладу. Зокрема, за ці кошти замінили вікна в актовому залі поліклініки та придбали тротуарну плитку для благоустрою території медичного закладу.

Загалом, укропівка має намір до кінця своєї депутатської каденції в облраді створити біля поліклініки сучасну паркову зону.

«Людина має йти з гарним настроєм у гарний заклад. Ми створюємо комфортні умови для пацієнтів та відвідувачів поліклініки. В мікрорайоні Молодіжний лише один парк. Тому облаштування зони відпочинку біля цієї поліклініки є актуальним. Там щільна забудова. А це буде місце, щоб людина могла відпочити після лікарні, переосмислити все те, що їй сказав лікар. Хочеться зробити його міні-парковою зоною європейського типу», – розповіла Наталія Макаруша.

На сьогодні поблизу 4-ї поліклініки вже облаштували дитячий майданчик, висадили дерева та кущі, проклали частину алеї. На 2019 рік планується доробити алею, встановити систему освітлення та лавки для відпочинку.

Нагадамо, у 2018 році завдяки фінансуванню з депутатського фонду Наталії Макаруші в інфекційному відділенні 4-ї поліклініки лікарні Кременчука замінили систему водопостачання та каналізацію.

Перейти до вмісту