Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Чому очі виглядають неоднаковими за розміром

Багато людей помічають, що очі можуть виглядати неоднаково на фотографіях. Найбільш важливий фактор, що сприяє цьому – асиметрія.
Очі є одним з перших місць, які вказують на ознаки старіння. На жаль, наявність асиметричних очей або одного ока, який виглядає менше від іншого, є досить поширеною проблемою. Іноді люди народжуються з очима різного розміру. Часом проблема може бути викликана старінням, травмою, операцією або захворюванням очей.

Як правило, одна повіка опускається, через що око виглядає меншим. Сильно опущені повіки легко побачити. Однак, якщо проблема незначна, людина може її проігнорувати, а думати, що одне око виглядає меншим, ніж інше. У більшості випадків, коли люди вважають, що у них раптово з’явилися нерівні очі, у них фактично опускаються верхні повіки.

Брови – це потужна риса обличчя, яка вказує на симетрію обличчя. Асиметрія брів може бути вродженою, або розвинутися. З віком брови часто опускаються, як і повіки. Якщо одна брова нижче, ніж інша, це може також створити враження, що одне око менше від іншого.

За матеріалами Opticlub