Ви тут:
Культура Суспільство 

Брати Капранови та Савик Шустер потрапили до коротких списків рейтингу “Книга року”

Всеукраїнський рейтинг “Книга року-2019″ опублікував короткі списки номінантів. Переможців визначатимуть у номінаціях «Обрії, “Минувшина», «Красне письменство», “Хрестоматія”, “Візитівка”, “Софія”.  Лауреатів буде названо на церемонії нагородження в Українському Домі 8 лютого.
Так, до числа номінантів у серії Публіцистика / сучасні мемуари – Брати Капранови “Майдан. Таємні файли”; Роман Коваль “Здолати Росію”; Євгенія Подобна “Дівчата зрізають коси”, Савик Шустер “Свобода слова против страха и унижения” та ін.
У номінації “Минувшина” – Сергій Литвин “Симон Петлюра у боротьбі за самостійну Україну”, Василь Овсієнко  “Світло людей. Мемуари та публіцистика”, Вінстон Черчілль. “Спогади про Другу світову війну. Книга І, ІІ”.
“Спеціальна література / довідкові видання” – Антисуржик. Вчимося ввічдиво поводитись і правильно говорити, Віктор Карпов “Військові нагороди України”, Микола Чмир “Державні нагороди України”, “Національна опера України: енциклопедія”, “Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів”.