Ви тут:
Суспільство Україна 

Бойовики на Донбасі продовжують приховувати важке озброєння, – українська сторона СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє, що російсько-окупаційних війська не зберігають важке озброєння у визначених для цього місцях чим порушують відповідні лінії відведення у непідконтрольних владі України районах Донецької області. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Так, за даними звіту СММ ОБСЄ, який опублікували 22 січня, 18 січня спостерігачі СММ в черговий раз відзначили, що досі бракує сімох самохідних гаубиць (2С1 “Гвоздика”, 122 мм).

Крім того, в тому ж районі спостерігачі Місії зафіксували, що ворота до об’єкта, який підлягав верифікації, замкнені, що унеможливило її проведення.

“Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, про відверте нехтування взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо відведення озброєння по всій лінії розмежування сторін та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту”, – йдеться у повідомленні.