Ви тут:
Суспільство Україна 

Бойовики на Донбасі порушують правила розміщення військової техніки, – українська сторона СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє, що російсько-окупаційні війська продовжують грубо порушувати, вимоги Мінських домовленостей, щодо зберігання важкого озброєння у виділених місцях. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

За даними звіту СММ ОБСЄ, який опублікували 15 січня, моніторинг відведення озброєння, передбачений Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього, засвідчують, що важке озброєння з боку збройних формувань Російської Федерації розміщується за лініями відведення, але за межами виділених місць для їхнього зберігання.

Так, 13 січня БПЛА СММ зафіксував 21 танк (тринадцять Т‑72 і вісім Т‑64) російсько-окупаційних військ в районі Тернове на схід від Донецька.

“Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо зберігання важкого озброєння у виділених для цього місцях, та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: