Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Безробітним Шишацького району розповіли про правові наслідки нелегальної роботи

Шишацька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з Шишацьким бюро правової допомоги в інформаційно-роз’яснювальній роботі з безробітними. Щотижня проводяться заходи за участю фахівців бюро, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Так, в районній філії пройшли семінари на тему “Легальна зайнятість”, “Жінка на ринку праці”. З людьми спілкувалася начальник бюро правової допомоги Вікторія Легейда. Організатори поставили за мету розширити обізнаність громадян про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування та обговорити позиції жінки на сучасному ринку праці, отримання допомоги у визначенні професійних планів.

Погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, за яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога по безробіттю, допомога з тимчасової втрати працездатності, – йдеться у повідомленні.

Охорона праці жінок є важливим інститутом трудового права, котрий диференціює цілий комплекс правових норм у регулюванні взаємовідносин працівників-жінок з роботодавцем із додержанням специфіки жіночої праці. Законодавство регламентує працюючим жінкам сприятливий режим праці і відпочинку.