Ви тут:
Медицина Оголошення Освіта Полтавщина Суспільство 

З 18 по 22 грудня у Миргородські школи закривають на карантин

З 18 по 22 грудня в навчальних закладах Миргорода вводяться обмежувальні заходи, пов’язані  зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ та грип. Станом на 17 грудня захворіло 30% учнів. Про це повідомили у міській раді.

Рішення про тимчасове припинення навчального процесу та запровадження плану санітарно-протиепідемічних заходів ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося сьогодні. За інформацією, що була оприлюднена, по місту продовжується  підвищення  захворюваності на гострі респіраторні інфекції, показник захворюваності знаходиться нижче епідпорогового. За звітний період (50-й тиждень) на ГРІ захворіло 416 осіб, показник захворюваності на 100 тис.населення  становить 1087,3, епідпороговий показник 1278,7, рівень захворюваності на ГРІ в порівнянні з епідпороговим показником нижчий на – 15,0 %, порівняно з попереднім тижднем вищий на + 102,9 %. Із захворілих на ГРІ 72,1% (300 осіб) становить дитяче населення віком до 17 років, з них – 186 школярів, що становить 62 %. Госпіталізовано в інфекційне та дитяче  відділення 35 хворих на ГРІ, що складає 8,4 % від кількості всіх захворілих, з них – 23 дітей та 12 дорослих.

Звернули увагу і на низький рівень звернень за медичною допомогою з приводу захворювань школярів, що не дає змоги вчасно вжити заходів для мінімізації наслідків грипу та ГРІ, а саме введення обмежувальних заходів в навчальних закладах згідно плану «організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання винекненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій серед населення м.Миргорода в епідсезон 2018-2019 роки» пункт 10 розділу «Період епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРІ». Затвердженого 03.10.2018 р. Протоколом №11 засідання міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

Моніторинг відвідування учнів в навчальних закладах показує збільшення кількості хворих учнів та вчителів. За словами начальника відділу освіти Тетяни Колибельнік, в середньому 30 % дітей не відвідують занняття.

Обговоривши ситуацію, комісія ухвалила рішення про обмеження навчального процесу в школах та запровадження Плану санітарно-протиепідемічних заходів з 18 по 22 грудня.

Система Orphus