Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Єристівський ГЗК отримав перші 50 вантажних вагонів, виготовлених КВБЗ (ФОТО)

Давній і надійний партнер «КрАЗу» – Єристівський ГЗК, що входить до групи Ferrexpo, отримав перші 50 вантажних вагонів, виготовлених Крюківським вагонобудівним заводом. Урочистий захід з передачі першої партії продукції КВБЗ з символічним підписанням акту прийому-передачі та прес-конференція за участю народного депутата України Костянтина Жеваго відбулися 17 грудня на підприємстві-виробнику, повідомляє прес-служба “АвтоКрАЗ”.

У цьому проекті, разом з Крюківським вагонобудівним заводом, задіяні багато українських підприємства, серед яких – заводи групи «КрАЗ». Головне підприємство групи – Кременчуцький автозавод, зокрема, виробляє для вагонів черв’ячні сектора стоянкових гальм. Полтавський автоагрегатний завод виготовляє гальмівну апаратуру, а Токмацький ковальсько-штампувальний та Херсонський завод карданних валів – широкий асортимент поковок для різних вузлів вантажних вагонів.

Слід зазначити, що співпраця КВБЗ і «КрАЗу» останнім часом зазнала динамічного розвитку. Важливий спільний проект двох найбільших підприємств Полтавщини та Кременчука для ЗС України – траншейно-котлованна машина (ПЗМ), базою якої послужило броньоване шасі всюдихода КрАЗ-5233НЕ з оригінальною конструкцією: броньованими кабіною, моторним відсіком і паливним баком. Крім базового шасі, на замовлення «КВБЗ», Кременчуцький автозавод виготовив ряд оригінальних деталей для навісного обладнання. Також, під супер-ваговози КрАЗ крюків’яни створили напівпричіп КВБЗ-5001.000, призначений для транспортування в складі автопоїзда техніки і різних вантажів вагою до 60 тонн. Був також ряд спільних проектів зі створення військової та комунальної спецтехніки на базі КрАЗа.

 

Система Orphus