Ви тут:
Суспільство Україна 

Які пільги мають постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, – дивіться у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам’яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Про пільги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи дивіться у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!». З матеріалів випуску можна дізнатися, які пільги та компенсації передбачені особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Це, зокрема: безкоштовне придбання ліків за рецептом; першочергове обслуговування у лікувально-профілактичних закладах та аптеках; позачергове щорічне безоплатне забезпечення санаторно-курортними путівками.

Окрім того, мають право на 50 % знижки плати за користування житлом та комунальними послугами; додаткову відпустку із збереженням заробітної плати; зменшення пенсійного віку; безоплатне користування міським та приміським транспортом.

Відео знаходиться за посиланням

Система Orphus