Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як захистити своє авто від крадіїв: поліція Полтавщини надала практичні поради

Якщо ви є власником автомобіля, дуже важливо постійно бути на сторожі і приділяти необхідну увагу вашому транспортному засобу. Про це йдеться на офіційному сайті Національної поліції Полтавської області.

Щоб запобігти злому автомобіля потрібно використовувати всі доступні засоби захисту, що містять такі речі, як страхування, використання механічних засобів захисту – додаткові замки та їх подобу, спеціальної техніки, таких як супутникова протиугінна система, автомобільний відеореєстратор, і сигналізації.

Ставте додаткові протиугінні системи.

Щоб злом автомобіля не відбувся:

– Не будьте байдужим до звуків удару або розбитого скла на стоянці автомобілів, появи підозрілих осіб.

– Не залишайте ні в якому разі в автомобілі цінні речі і які-небудь документи.

– В людних місцях залишайте автомобіль там, де він постійно перебуває в огляді відеокамер. Щоб не провокувати крадіжки з автомобілів – не залишайте їх відкритими, навіть якщо вирішили вийти на пару секунд. Навіть на короткий проміжок часу, ні в якому разі не залишайте будь-які ключі в автомобілі.

– Не залишайте машину без нагляду

– Завжди закривайте двері, вікна і капот. Бажано встановіть протиугінний пристрій і подвійний ступінь захисту (сигналізація і протиугінний засіб).

– На ніч ставте машину в освітлених місцях або автостоянках з охороною. Залишаючи автомобіль на тривалий час, треба ставити його на видному місці, причому впритул до будівель, дерев, тобто в такому положенні, яке б ускладнювало процес виїзду.

“Це просто і ефективно. Якщо Ви скористаєтеся простими рекомендаціями поліції, то зможете запобігти крадіжки з автомобілів і зберегти своє майно, обійти неприємності”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus