Ви тут:
Суспільство 

Відомий український співак після нападу на себе може втратити слух

Відомий український співак Дзідзьо (Михайло Хома) заявив про те, що його госпіталізували після нещодавного нападу та гірше почувається.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі facebook.

«Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є у злочинній змові з Олегом Турком. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята.

Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч.

Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити», – написав співак.

DZIDZIO тобто дідуньо — український поп-гурт, створений 2009 року за задумом і при підтримці Андрія Кузьменка та Олега Турка, на основі образу головного героя гурту, комедійного персонажа Дзідзя, придуманого Михайлом Хомою. Виступає в жанрі «комедійного антигламурного попу».

Система Orphus Поделиться на fb