Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відчуваю, що в питанні Перспективного плану будемо ламати списи, – Олександр Біленький

Окрім прийняття бюджету Полтавщини на наступний рік ще одним не простим питанням є “Про Перспективний план формування територій громад Полтавської області”. Принаймні, так вважає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Про це він розповів журналістам на прес-підході перед початком сьогоднішньої сесії.

“Перед бюджетом ми повинні прийняти ряд програм, у нас достатньо багато змін, перспективних проектів на наступний рік, зайшло 3 надрових питання, мисливські господарства, земля під опорами ГЗК – Єристівсткого, Біланівського, загалом близько 120 питань. Я бачу єдину проблему – це Перспективний план. Відчуваю, що будемо ламати списи. В іншому знаходимо консенсус”, – зазначив Олександр Біленький.

Документом передбачено формування ще 77 ОТГ на Полтавщині. До 2020 року процес об’єднання є добровільним. У Полтавській області на сьогодні створено 46 ОТГ. Але є райони, де ще не створена жодна ОТГ. Якщо вони до 2020 року не будуть ініціювати об’єднання і не створюватимуть громаду, то у 2020 році їх об’єднають примусово відповідно до перспективного плану.

“Кожен депутат отримав мотивацію від своєї громади щодо розподілу територій, яке хоче бачити громада. Депутатів на районах може бути декілька і варіантів розвитку може бути кілька. Крім того, є міські голови, сільські голови, які не хочуть входити у певну громаду. Якщо будемо слухати всіх, у нас консенсусу не буде в принципі. А задовольнити всіх неможливо. Головна вимога Мінрегіону – щоб Полтавська область прийняла Перспективний план без білих плям”, – пояснив очільник обласної ради.

Система Orphus