Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Вчені запропонували нову теорію зародження всього у Всесвіті

Науковці переглянули теорію відносності Ейнштейна, та вважають, що час існував ще до Великого вибуху. Вони наголошують, що їхнє твердження не суперечить загальній теорії відносності. Про це повідомляє “24 канал“.

Так, у науці заведено вважати, що початком всього став Великий вибух. Але зараз фізики стверджують, що є щось більше, ніж Великий вибух. Дехто припускає, що з іншого боку є дзеркальний всесвіт, де час рухається назад. Інші апелюють на користь Всесвіту, що відновлюється.

Так, фізики Тім А. Кословскій, Флавіо Меркато і Девід Слоан придумали нову модель Великого вибуху, вказавши, що порушення існування сингулярності (стан Всесвіту у Великого Вибуху, що характеризується нескінченною щільністю й температурою речовини) виникає через протиріччя у властивостях часу, які визначаються загальною теорією відносності.

Тож науковці переглянули модель розширення і скорочення простору, зосередившись на тому, що матерія простору відрізняється від структури простору та часу.

“Вчені називають це явище – Янус-Пойнта (на честь римського бога з двома обличчями). Цей термін означає, що Всесвіт потрібно розглядати як двовимірний млинець до появи Великого вибуху, проте проходячи через Янус-Пойнт, матерія стає чотиривимірною і побудованою знизу вгору. Щоправда, наразі цю теорію неможливо перевірити експериментальним шляхом, тому вона залишиться теорією”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus