Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

В обласних комунальних закладах освіти та базових школах запровадять сучасні електронні сервіси

10 грудня на базі позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Олександр Путря, Валентина Крутько, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, педагоги, науковці, представники громадськості, журналісти. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Депутати заслухали та обговорили звіт про роботу директора позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамари Лахач, розглянули інформацію Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про виконання рекомендацій постійної комісії від 11 червня 2018 року щодо створення гуртків робототехніки у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Переглянувши презентацію сучасних електронних сервісів «Моя школа» та «Електронний щоденник», які успішно впроваджуються в країнах Європи, зокрема в Литовській Республіці, комісія підтримала пропозицію депутата обласної ради Валерія Прядка щодо запровадження цих проектів в обласних комунальних закладах освіти та опорних загальноосвітніх школах. Ухвалено рекомендувати Департаменту освіти і науки облдержадміністрації вивчити дане питання, підготувати відповідний проект рішення та внести його на розгляд обласної ради у встановленому порядку.

Депутати попередньо розглянули та підтримали проекти рішень обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років», «Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Полтавській області на 2018 – 2020 роки».

Комісія підтримала звернення депутата обласної ради Олександра Алексюка щодо звільнення від сплати батьків вихованців комунального закладу «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради». Наразі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації рекомендовано підготувати відповідний проект рішення та внести його на розгляд обласної ради у встановленому порядку.

Також було погоджено бюджетні запити на 2019 фінансовий рік головних розпорядників коштів обласного бюджету по галузях «Освіта» та «Культура», прийнято за основу план роботи постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури на 2019 рік, розглянуто інші питання.

Система Orphus