Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В Головному управлінні ДФС у Полтавській області відбулася чотирьохстороння нарада по виконанню урядових доручень

Спільна нарада Головного управління ДФС у Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Управління Держпраці у Полтавській області, що пройшла в обласному центрі була присвячена результатам роботи служб по виконанню доручень Прем’єр – міністра України щодо наповнення бюджету. В засіданні взяли участь заступники начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова та Жанна Кузнецова, начальник ГУ Пенсійного фонду України в області Володимир Тараторін, його заступник Оксана Мисик, начальник Управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Віталій Коноз та заступник начальника відділу Управління Держпраці у Полтавській області Ірина Гетало.

На порядок денний наради були винесені питання: про виконання доручень Прем’єр – міністра України щодо наповнення бюджету, забезпечення надходження коштів за 11 місяців 2018 року та перспективи на грудень поточного року; стан опрацювання заборгованості із платежів до Пенсійного фонду, з єдиного внеску, в тому числі з фізичних осіб – підприємців; результативність заходів, спрямованих на легалізацію трудових відносин, і дієвість контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення; а також інші актуальні та проблемні питання, які виникають у ході співпраці служб.

Висвітлюючи проблемні питання представники Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області відзначили, що за статистикою, загальна сума заборгованості з платежів до Пенсійного фонду складає нині майже 170 млн.грн. Переважну частку цієї суми – 155 мільйонів – заборгували підприємства, які перебувають на різних стадіях банкрутства або мають безнадійний статус боргу. Отже, зусилля Фонду та контролюючих служб зосереджуються на тій частині заборгованості, яка має назву «дієвий статус боргу», тобто, реальний щодо повернення. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

Як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова контролюючими органами Полтавської області постійно проводяться заходи, спрямовані на скорочення заборгованості з єдиного внеску. Зокрема, ГУ ДФС у Полтавській області спільно із Головним управлінням Пенсійного фонду України у Полтавській області затверджено графік надходжень ЄВ від погашення заборгованості на серпень-грудень 2018 року в сумі 25,8млн.грн. Як результат його виконання, за серпень-листопад поточного року до бюджету надійшло 26,4млн.грн., або 102,3% до затвердженого завдання. Робота в напрямку погашення заборгованості продовжується.

На завершення наради її учасники вкотре підсумували, що від злагоджених і конструктивних дій усіх служб: ГУ ДФС у Полтавській області, органів Пенсійного фонду, виконавчої служби та Управління Держпраці – залежить наповнення коштами бюджетів усіх рівнів, від чого в свою чергу залежить збільшення ресурсу на фінансування пенсійних виплат, а отже і захист прав громадян та їх соціальне забезпечення.

 

Система Orphus