Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Авіамістечку у Полтаві будуватимуть стадіон

На сесії Полтавської міської ради, що відбулась 30 листопада, розглянули проект рішення «Про ініціативу щодо передачі будівель та споруд ЖКФ військового містечка №38 КЕВ м.Полтава, що знаходяться в експлуатації військової частини А 3384 з державної власності до комунальної власності міста Полтава». Даним проектом рішення передбачено будівництво стадіону за кошти державного, обласного та міського бюджетів.

Про це інформує прес-служба Полтавської міської ради.

“Згідно рішення Кабінету Міністрів України в державі впроваджується програма «Рухова активність, здоровий спосіб життя – здорова нація». Відповідно цієї Програми виділяються державні кошти, за які можна встановлювати стадіони та майданчики для здоров’я громади. Згідно цієї Програми наше місто отримує кошти на облаштування майданчиків в НВК №16, школах №№ 11, 26, гімназії №32 та в інших. Тому, через обласну державну адміністрацію ми намагаємося залучити державні кошти і обладнати наші загальноосвітні навчальні заклади сучасними спортивними майданиками, аби наші діти займались спортом і мали для цього усі можливості. Обласна влада має наміри передати нам футбольне поле, профінансувати облаштування території для заняття легкою атлетикою і побудувати антивандальний майданчик”, – зауважив депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

Окрім того, передбачено, що на цьому стадіоні тренуватися зможуть і військовослужбовці військової частини А 3384, адже ні на своїй території, ні поруч з частиною місця для тренування, тим більше сучасного зразка, немає.

На підставі цього рішення Полтавська міська рада матиме можливість звернутися до Міністерства оборони, які згідно з чинним законодавством приймуть відповідне рішення.

Система Orphus