Ви тут:
Суспільство 

Український суд виніс вирок бойовику терористичних організацій “Д/ЛНР”

За матеріалами Служби безпеки України Токмацький районний суд Запорізької області засудив до чотирьох років позбавлення волі бойовика терористичних організацій “Д/ЛНР”. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Луганської області у 2014 році став співробітником так званої “Поліції ЛНР”. У 2015 році зловмисник перейшов до незаконного збройного формування “10 бригада армії ЛНР”, а у 2016 році увійшов до “1-ї Слов’янської бригади” терористичної організації “ДНР”.

У зв’язку зі скрутним матеріальним становищем у 2017 році бойовик виїхав з тимчасово окупованої території та, приховавши факт участі в незаконних збройних формуваннях, отримав статус вимушено переміщеної особи. Чоловік оселився на Київщині, де працював у приватних структурах. Співробітники СБУ встановили місце проживання колишнього бойовика і затримали його.

“Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Вирок набрав законної сили”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus