Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівському районі школярам допомагали визначитися з майбутньою професією

Часто діти говорять, що батьки їх не розуміють і допомогти у вирішенні важливих питань не можуть. Але під час виховання своїх чад на плечі батьків лягає дуже велика відповідальність. Особливо велику увагу хочеться приділити вибору майбутньої професії.

З цією метою в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості організований цикл засідань для батьків та їхніх дітей шкільного віку – Клуб «Свідоме батьківство». Так, 20 грудня 2018 року в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася чергова зустріч з батьками, повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

Темою розмови, звісно ж, були діти: чи розуміємо їх та чим можемо допомогти. Що порадити випускникові і його батькам? Починати всерйоз замислюватися над тим, ким бути, варто класі в дев’ятому чи десятому. Причому, одного «хочу» тут явно недостатньо. Необхідно тверезо оцінювати ті якості, якими наділили дитину природа та батьки. Адже, якщо у дівчити чи юнака виражені здібності до точних наук, посидючість і акуратність, навряд чи варто йти в артисти.

Можливо, батьки давно вирішили, ким бути їхній дитині, тільки варто задуматися, чи мають вони право приймати за неї рішення. Цілком можливо, що обрана батьками професія затребувана й обіцяє в майбутньому матеріальний добробут, але навряд чи тоді буде щасливою людина, якщо її покликання зовсім в іншому. Сучасні діти – це нове покоління, майбутнє країни і в час новітніх технологій вони краще орієнтуються в професіях майбутнього та потребі їх на ринку праці.

В ході спілкування присутні дійшли до висновку, що дітям необхідно довіряти, розмовляти з ними, підтримувати різні ідеї і починання, і лише спільні зусилля та дії приведуть до гарного результату – правильного обрання професії, надійного та забезпеченого майбутнього.

Перейти до вмісту