Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтавському Центрі обслуговування платників з нагоди тижня права відбувся День відкритих дверей

В рамках Всеукраїнського тижня права Центр обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві управління у м. Полтаві  ГУ ДФС у Полтавській області гостинно відчинив свої двері для учнів дев’ятого класу 23-ї школи.

Під час екскурсії Центром фахівці ГУ ДФС в області ознайомили молодь із особливостями роботи ЦОПу та послугами, що тут надаються, повідомляють у  Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

Зокрема, як відзначила начальник обслуговування платників ГУ ДФС у Полтавській області Юлія Ковтун, на сьогоднішній день обслуговування платників податків Полтавщини здійснюється 27-ма відповідними Центрами.

Всі сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру, адже в одному місці зосереджені всі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян. Всі без винятку платники, де б вони не перебували, мають змогу ознайомлюватися із переліком послуг, порядком їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб-порталі ДФС України, так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Завершуючи екскурсію заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова підкреслила, що через кілька років сьогоднішні школярі обов’язково завітають до Центрів обслуговування платників.

«Будете ви відвідувачами ЦОПів чи їх працівниками, обирати вам. Та зауважте  в органах ДФС області завжди підуть вам назустріч та допоможуть вирішити будь-які наявні питання», – підкреслила заступник керівника обласного ГУ ДФС.

Система Orphus